Marta Młyńska

Marta została stworzona po to by inspirować. Edukuje, naprawia skrzydła tym, którym ktoś inny je podciął i nie tylko. Daje innym nadzieje, ale pokazuje też jak samemu ją znajdować. Zajmuje się też organizowaniem szkoleń, koordynacją różnych projektów, tworzeniem koncepcji szkoleń i pisaniem artykułów – co byśmy bez niej zrobili! Jako coachka prowadzi sesje indywidualne i grupowe, na których możecie lepiej poznać samych siebie, swoje potrzeby oraz stworzyć indywidualny plan rozwoju. Przez 14 lat spełniała się jako nauczycielka niemieckiego, jednak postanowiła poszerzyć swoje pole i spełniać się w roli, która jak sama Marta mówi – została napisana dla niej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jej działalności zapraszam Was na jej stronę – Marta Młyńska.

Zobacz resztę zespołu

trener, edukator zajmujący się kreatywnym nauczaniem języka angielskiego, fan gamifikacji
Ekspertka Fakultetów Bohaterek i Bohaterów
grafik, ekspert wizualizacji, mistrz rysunku