Jędrzej Sołowij

Jędrzej jest ogromnym fanem popkultury i wykorzystywania zasobów platform tj. Netflix, Disney czy HBO w edukacji. Jako trener regularnie gości na konferencjach poświęconych grywalizacji, game-based learningowych oraz kreatywności. Jędrzej prowadzi zajęcia zarówno dla uczniów & uczennic, nauczycieli & nauczycielek i rodziców, na których przybliża ideę kreatywnego podejścia do rozwoju i procesu uczenia (się).
Od najmłodszych lat jest związany z grami wideo – początkowo jako gracz, potem jako popularyzator włączania ich w proces edukacji. Posiada również certyfikat trenera Odysei Umysłu i wyznaje nieszablonowe podejście do edukacji.
W zakładce “oferta” możecie dowiedzieć się więcej oraz zapisać siebie lub dziecko na zajęcia z angielskiego, które prowadzi. Są jedyne w swoim rodzaju, bo w pełni dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb oraz oparte na wcześniej wspomnianych zasobach.

Zobacz resztę zespołu

trenerka, która pomoże odzyskać Ci wiarę w swoje możliwości, edukatorka, szkoleniowczyni, twórczyni warsztatów i coachka
Ekspertka Fakultetów Bohaterek i Bohaterów
grafik, ekspert wizualizacji, mistrz rysunku