Zespół

Poznaliśmy się już na Stronie o mnie, ale nie byłbym w stanie tworzyć Szkoły Staronia bez zespołu. Jesteśmy drużyną i tylko wspólnie możemy ciągle tworzyć i rozwijać się, tak aby zapewnić Ci współpracę na najwyższym poziomie. Chcemy sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, dlatego w naszym zespole znajdują się zarówno eksperci merytoryczni, jak i mistrzowie zadań technicznych. Jesteśmy Szkołą pełną magii - wszyscy znamy się na zadaniach specjalnych.

trener, edukator zajmujący się kreatywnym nauczaniem języka angielskiego, fan gamifikacji
trenerka, która pomoże odzyskać Ci wiarę w swoje możliwości, edukatorka, szkoleniowczyni, twórczyni warsztatów i coachka
Ekspertka Fakultetów Bohaterek i Bohaterów
grafik, ekspert wizualizacji, mistrz rysunku