Szkoła Bohaterek i Bohaterów 2

Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem” dotyka trudniejszych tematów, takich jak wstyd czy zazdrość.

Ilustracje:
Marta Ruszkowska

Skupia się na zagadnieniach związanych z budowaniem własnej wartości, rozpoznawaniem i obroną przed manipulacją. Ukazuje pułapkę, jaką jest gotowość spełniania cudzych oczekiwań kosztem własnej autentyczności. Wszystko po to, by ośmielić młodych ludzi do odwagi bycia sobą i wyćwiczenia asertywności.

Książkę polecają:
Magazyn Charaktery, Lubimyczytac.pl, SWPS, Aktywneczytanie.pl

Mam nadzieję, że wybaczycie, że II tom jest o ponad 100 stron dłuższy niż pierwszy... Ale za to wierzę, że dzięki temu zaczniecie sobie naprawdę dobrze radzić z czarną magią i niestraszna będzie Wam legilimencja - i podobnie niestraszny będzie Matrix, w którym z powodzeniem będziecie rozbrajać wszelkie pociski

Przemek
Szkoła Staronia

Rekomendacje

O Przemku sama mogłabym napisać książkę, ale dziś chcę coś napisać o jego książce. Szkoła bohaterek i bohaterów to dla mnie Książka nad Książkami. Wyjątkowo mi bliska. Jedyna taka. Ta książka wspiera, inspiruje, pomaga w poznaniu samego siebie, a dzięki temu byciu lepszym i bardziej szczęśliwym człowiekiem i wiele innych.

Marta Młyńska
twórczyni warsztatów i coachka