dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Dobry nauczyciel umie pięknie mówić, jeszcze lepszy – słuchać, a najlepsi są pełni pasji i kreatywności oraz ciągłej chęci rozwoju. Wszystkie te cechy i zasoby posiada Jędrzej Sołowij - nasz trener języka angielskiego.

Podejście do nauki

Jędrzej dba o to aby każdy uczeń czerpał z nauki radość i satysfakcję. Jako niezwykle barwna postać o wielu talentach, z nieszablonowym podejściem do edukacji, czyni swoje zajęcia wyjątkowymi. Wierzy, że każdy ma potencjał do komunikowania się w obcym języku. Nie ma jednej dobrej drogi, a on jest doskonałym  przewodnikiem w tej podróży.

Do you even know how smart I am in my own language?
Czy Ty w ogóle wiesz jaka mądra jestem w swoim ojczystym języku?

Gloria z Modern Family

Być może…

To zaprośmy na zajęcia Rachel i Rossa z “Przyjaciół” i wspólnie sprawdźmy jaka jest różnica między your i you’re!

Literowanie z Arethą Franklin albo Gwen Stefani na pewno jest ciekawsze!
Piosenki z TOP 40 są ich pełne i dzięki nim poznasz je śpiewająco!
to te zajęcia są dla Ciebie!

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zajęcia podzieliliśmy na trzy grupy wiekowe: dla dzieci w wieku szkoły podstawowej, dla młodzieży licealnej oraz dla studentów i pozostałych dorosłych. Każda grupa ma inne potrzeby i nauka przebiega inaczej.

Zajęcia dla najmłodszych

to przede wszystkim odkrywanie pasji i frajdy z nauki języka. To czas na zabawy językiem i poznawanie słownictwa oraz struktur w nieco bardziej zabawowej formie, choć ostatnie lata to już przygotowania do pierwszego ważnego egzaminu – Testu po 8. klasie.

Czas liceum

to używanie języka do wyrażenia siebie, swoich poglądów, opinii i tego co dla młodego człowieka się liczy. Na zajęciach dużo rozmawiamy na tematy ważne i aktualne, ucząc się niejako “przy okazji”. W późniejszej części nauki przygotowujemy się gruntownie do matury lub wybranego certyfikatu.

Wspólnie z dorosłymi

planujemy zajęcia jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Możemy skupić się na kompleksowym uzupełnieniu gramatyki, przełamać barierę w mówieniu, przygotować się do pracy… lub wszystko po

Na zajęciach z angielskiego w Szkole Staronia osiągniesz znacznie więcej niż nauczenie się na pamięć słówek i wykucie definicji gramatycznych.

Gwarancja Szkoły Staronia

Najważniejsze informacje

Umów się na lekcję

Zapraszam Cię do wypełnienia kilku pozycji, dzięki którym będę mógł dopasować zajęcia do Twoich potrzeb.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Staroń – Szkolenia, Warsztaty, Coaching. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.