Biznes

Od wielu lat prowadzę szkolenia z zakresu budowania i integracji zespołów, samorozwoju czy szukania wewnętrznej motywacji. Na swoich spotkaniach stawiam na maksymalne zaangażowanie uczestników, poczucie akceptacji i bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę. Mam doświadczenie w pracy z najróżniejszymi grupami i doskonale odnajduję się w każdym środowisku.

Szkolenia i warsztaty

Po wspólnej analizie potrzeb, w ramach spotkań z zespołem Twojej firmy mogę skupić się na tym wszystkim, co dla Ciebie ważne.

Wspólnie możemy zbudować silniejszy i bardziej zmotywowany zespół. Możemy też opracować rozwiązania dla wyzwań i nowe drogi dotarcia do zaplanowanego celu.

Pokażę Wam jak budować silny zespół. Świat biznesu nie jest mi obcy, zapraszam więc Was do swojego, gdzie wspólnie znajdziemy odpowiedzi na intrygujące Was pytania.

• Przekłucie braku motywacji pracowników w największe sukcesy sprzedażowe od lat to prawdziwa magia!
  • Jak oczarować klienta poziomem komunikacji?
  • Czy można spełniać jednocześnie swoje własne i czyjeś oczekiwania?
  • Zacznij od siebie, czyli po prostu poznaj samego siebie, aby lepiej współpracować z innymi.

Coaching

To forma pracy indywidualnej lub w małych grupach, skoncentrowana na rozpracowaniu konkretnych potrzeb i wyzwań. Tutaj pracujemy z tym co jest “tu i teraz”, gdyż na naszej drodze nieustannie pojawiają się problemy, wyzwania i znaki zapytania – to zupełnie normalne. Poradzenie sobie z nimi w najmądrzejszy i najbardziej efektywny sposób stanowi wyzwanie, z  którym chętnie Ci pomogę.

Konferencje i wydarzenia

Z przyjemnością poprowadzę lub pomogę w prowadzeniu wydarzenie lub spotkania, które organizujesz. Chętnie wesprę Cię również w wymyśleniu niezwykłego scenariusza i doprawienie wydarzenia odrobiną magii i niezwykłości.

Jako prowadzący niejednokrotnie stawałem przed trudnymi, niespodziewanymi wyzwaniami. Awaria prądu podczas prezentacji? Spóźniający się mówca, którego zapowiadam? Nauczyłem się wychodzić z gracją z każdej sytuacji, a co najważniejsze – ciągle doskonalę swoje umiejętności.

Jak możemy to zrobić?

Dawno, dawno temu, a przynajmniej przed 2020 rokiem stacjonarność była domyślną formą pracy i spotkań. Czy to w odległej galaktyce… albo za siedmioma górami… albo w innym dowolnym miejscu!
I chociaż to nie bajka, takie spotkania nadal mają pewne niezaprzeczalne zalety:

• Możliwość spotkania twarzą w twarz i wspólnego doświadczenia procesu
  • Otwarcie się na pozostałych uczestników i towarzyszące temu emocje
  • Całość szkolenia zamknięta w jednym lub kilku spotkaniach, bez potrzeby pracy poza nimi

Czujesz tę M… O… C… ?

W ciągu ostatnich kilku lat powstało wiele nowych narzędzi komunikacji zdalnej. Uwielbiam z nich korzystać, a seminaria i spotkania online są jedną z podstaw mojej pracy. Cenię je za elastyczność i wolność, jakie oferują:

• wolność czasu – szybko znajdziemy pasujący termin i ustalimy optymalny czas trwania,
  • wolność dołączenia – minimum przygotowania technicznego ze strony uczestników
  • wolność harmonogramu – możliwość zaplanowania jednego dłuższego spotkania lub cyklu kilku krótszych w zależności od tematyki i potrzeb
  • wolność miejsca – można dołączyć skąd tylko się chce

Ale tak naprawdę czy trzeba koniecznie wybierać między jedną formą a drugą? Czy nie warto ich połączyć i zaczerpnąć tego co najcenniejsze z obu?

Przed spotkaniem otrzymujesz potrzebne materiały, z którymi możesz się zapoznać, by później je omówić i korzystać z nich jako bazy do dalszej pracy. W części on-line zajmujemy się częścią przygotowującą i teoretyczną. Następnie przechodzimy do spotkania na żywo, aby pracować wspólnie w ramach procesu grupowego. I choć jest to forma niecodzienna, ma wiele zalet:

• Dostęp do materiałów w dowolnym czasie i miejscu,
  • Czas na refleksję i zebranie pytań,
  • dopasowanie do aktywności lepszej formy – on-line lub stacjonarnie