przemek (1)

za moduł

za semestr

Fakultety dla Bohaterek i Bohaterów

Niezwykły cykl spotkań z Przemkiem, które bazują na treściach z jego bestsellerowej serii  “Szkoła bohaterek i bohaterów”.

Spotkania będą opierać się na treściach z książki i pokazywać, że świat emocji wcale nie musi być taki trudny. A trudności albo zmiany mogą być początkiem naszego wzrostu i rozwoju!

Czym są fakultety dla Bohaterek i Bohaterów?

Każde spotkanie jest niepowtarzalne, bo współtworzą je sami uczestnicy i uczestniczki!

Niech mi pan powie jeszcze tylko jedno – odezwał się Harry. – Czy to dzieje się naprawdę, czy tylko w mojej głowie?

- Ależ oczywiście to dzieje się w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?

J.K. Rowling, Harry Potter i Insygnia Smierci

Rozpiska zajeć

Wiosenne porządki!

czyli o tym, jak zarządzać czasem i przestrzenią,
aby lepiej żyć

Nasz dzień jest jak szafa. Ma określoną przestrzeń (tylko 24 godziny) i trzeba tam upchnąć mnóstwo rzeczy – szkołę, zajęcia dodatkowe, hobby, rodzinę i przyjaciół… Czasami wydaje się, że wszystkiego jest aż za dużo i bałagan zaczyna nas przytłaczać.

A gdyby psychologia i filozofia mogły nam pomóc w tym, aby nasza życio-szafa stała się zorganizowana niczym wystawa w sklepie IKEA? A może to wcale nie aż takie potrzebne i jednak trochę nieładu to nawet coś dobrego?

• Co to jest porządek i chaos i czy zawsze tylko ten pierwszy jest dla nas dobry?
  • Jak radzić sobie z natłokiem obowiązków i rzeczy do zrobienia
  • Jak robić miejsce na nowe i rzeczy
  • Wartość “nicnierobienia”

Hej ho, hej ho, do pracy by się szło… tylko do której?!

Czyli o tym, jak podejść do planowania swojej przyszłości

Dzień Dziecka przez cały rok!

Czyli o tym, jak dbać o radość i zabawę w naszej codzienności

Kobiety są z Wenus,
a mężczyźni z Marsa?

Czyli o rolach społecznych i wszystkim, co z tym związane

Kobiety są z Wenus,
a mężczyźni z Marsa?

Czyli o rolach społecznych i wszystkim, co z tym związane

Wiosenne porządki!

czyli o tym, jak zarządzać czasem i przestrzenią,
aby lepiej żyć

• Jak radzić sobie z natłokiem obowiązków i rzeczy do zrobienia
  • Jak robić miejsce na nowe i rzeczy
  • Wartość “nicnierobienia”

Hej ho, hej ho, do pracy by się szło… tylko do której?!

Czyli o tym, jak podejść do planowania swojej przyszłości

Dzień Dziecka przez cały rok!

Czyli o tym, jak dbać o radość i zabawę w naszej codzienności

Rodzicu, opiekunie!

Damy Twojemu dziecku skuteczne narzędzia radzenia sobie ze stresem i zainspiruję do poznawania bogatego świata kultury, gdzie nawet gra komputerowa może być podstawą do rozmowy o życiu. Niedoceniana filozofia pozwala odkrywać siebie, a w połączeniu z etyką i innymi dziedzinami, pozwala na pisanie prac, tych maturalnych również, na najwyższym poziomie.

Bohaterze, bohaterko!

Otworzymy przed Tobą przestrzeń dialogu, która nie tylko Cię zainspiruje, ale też pomoże Ci w poruszaniu się w dzisiejszym, niełatwym świecie.

Filozofia jest nauką, która zadaje egzystencjalne pytania, naturalnie pojawiające się  się w wieku licealnym. Może nie znamy wszystkich odpowiedzi, ale na Fakultetach nie boimy się ich szukać!

Gwarancja Szkoły Staronia

Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do Olimpiady Filozoficznej, spod moich skrzydeł wyszło ponad 50 laureatów i finalistów.

Wiedza pozyskana na tych zajęciach przyda się nie tylko w osiąganiu marzeń konkursowych, ale bez względu na motywację uczestnictwa w nich, pozwoli wszechstronnie się rozwijać i budować zrozumienie samego siebie i otaczającego nas świata.

Najważniejsze informacje

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, ciekawych świata i głodnych intelektualnych wyzwań 🙂

Cykl zaplanowany jest na jeden semestr szkolny, 16 spotkań w ramach 4 modułów, odbywających się w dwóch formach:

Absolutnie nie! W trakcie spotkań będziemy się odwoływać do tematów i tekstów z książek, jednak nie jest to w żadnym wypadku “książka obowiązkowa”! Choć z drugiej strony jeśli jesteś na tej, to zapewne i tak jesteś już po lekturze 🙂

Wystarczy dokonać zapisu w formularzu i wspólnie zrobimy resztę.

Chęć rozwoju i otwarty umysł… oraz dopełnienie niezbędnych formalności rejestracyjnych 🙂

Tak, jest taka możliwość

Webinary będą dostępne w formie nagrań przez określony czas

Obecnie nie planujemy certyfikowania zajęć

Warsztaty będą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych. W przypadku webinarów zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania rekrutacji w dowolnym momencie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected] oraz na socjalach.

Zarezerwuj miejsce

Wybierz dogodne terminy warsztatów, zaznacz odpowiednie opcje… i to wszystko!

Skontaktujemy się z Tobą w celu dokończenia płatności i potwierdzenia udziału.

przemek (1)

Zapisując się na Fakultety akceptujesz politykę prywatnościregulamin zajęć. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Staroń – Szkolenia, Warsztaty, Coaching. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.