Szkoły i uczelnie wyższe

Szkoła i uczelnie wyższe to moje naturalne środowiska. Jako nauczyciel i wykładowca rozumiem problemy i trudności, z którymi mierzą się zarówno nauczyciele jak i uczniowie oraz rodzice. Zaproś mnie do swojej szkoły i klasy, a stworzymy przestrzeń dialogu i rozwoju dostosowaną do tego niezwykłego świata.

Rady pedagogiczne

Rada pedagogiczna to czas i miejsce z ogromnym potencjałem. Wspólnie pochylimy się nad Waszymi problemami oraz wyzwaniami, a jako moderator z nową perspektywą zadbam o to, żeby wszystkie cele spotkania zostały wypracowane.

Może czujesz, że jako zespół potrzebujecie spotkania na temat radzenia sobie z frustracją i wypaleniem zawodowym? Być może wręcz przeciwnie – chcielibyście jedynie przetestować nowinki ze świata metod pedagogicznych?

Ten czas możemy wykorzystać na wiele sposobów. Napisz, a wspólnie przekonamy się co będzie dla Was odpowiednie.

Szkolenia i warsztaty

Nauczyciele oraz uczniowie powinni dostać gotowe narzędzia, a także kierunkowskaz do drogi, która zaprowadzi ich do świata akceptacji i rozumienia własnych emocji.

Budowanie poczucia sprawczości to fundament, bez którego nawet najbardziej zgrana klasa się rozsypie. Może zaczniemy właśnie od tego? Możemy też zająć się pobudzaniem kreatywności oraz integracją grupy!

Wszystkie warsztaty będą również wspaniałym dodatkiem do rady pedagogicznej. Przecież na samorozwój nigdy nie jest za późno.

Webinaria edukacyjne

Prowadzisz działalność związaną z edukacją? Może chcesz zorganizować live’a na którym wspólnie podzielimy się doświadczeniem? Być może masz nawet w głowie już jakiś temat… Napisz, a wspólnie ustalimy jak najlepiej to zrobić! Chętnie podejmę się również poprowadzenia szkolenia online. Niezależnie od tego czy szukasz takiej oferty dla klasy czy grona pedagogicznego, to miejsce dla Ciebie!
  1. W “Szkole bohaterek i bohaterów” czyli jak poradzić sobie z emocjami i bardziej uwierzyć w siebie.
  2. Wstydzę się wstydzić czyli kilka słów o trudnych emocjach.
  3. Chcę, mogę, zrobię! O pewności siebie i budowaniu sprawstwa w szkole.
  4. Nadzieja nigdy nie umiera czyli jak nie stracić wiary w lepsze – o sposobach na porażki.
  5. Dlaczego mi się to przytrafia? Czyli jak sobie radzić z bezsilnością

Jak możemy to zrobić?

Z przyjemnością odwiedzę Twoją szkołę i cały zespół Bohaterek i Bohaterów tam pracujących. Spotkania na żywo, mimo popularności rozwiązań on-line, nadal mają pewne niezaprzeczalne zalety:

1. Możliwość spotkania twarzą w twarz i wspólnego doświadczenia procesu
  2. Otwarcie się na pozostałych uczestników i towarzyszące temu emocje
  3. Całość szkolenia zamknięta w jednym lub kilku spotkaniach, bez potrzeby pracy poza nimi

Czujesz tę M… O… C… ?

Budynek szkoły jest czasami zamknięty, ale nasze drzwi są zawsze otwarte. Spotkania online są jedną z najpopularniejszych form szkoleń, jakie organizuję. Mam w tym doświadczenie oraz, przede wszystkim, lubię pracować również w ten sposób!

1. Dostęp do materiałów, z których możecie skorzystać w najbardziej odpowiednim momencie,
  2. Możliwość dołączenia z dowolnego miejsca,
  3. Łatwość realizacji poza godzinami pracy szkoły.

Opcja hybrydowa pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu na spotkaniu na żywo. Przed spotkaniem dostarczamy uczestniczkom i uczestnikom potrzebne materiały, z którymi możecie się zapoznać, by później je omówić i korzystać z nich jako bazy do dalszej pracy.

2. Czas na przygotowanie się, zebranie myśli i pytań
  3. Możliwość organizacji całego cyklu szkoleniowego, podczas którego będziemy dostarczać materiały i spotykać się z Tobą w najwygodniejszej dla Ciebie formie – zdalnie lub na żywo – zarówno z uczniami, jak i nauczycielami i rodzicami, zależnie od Waszych potrzeb.