Adam Wojtas

Adam to absolutny mistrz grafik. Wizualnie pokazuje to, co staramy się przekazać słowami. Jest autorem grafik na wszystkich naszych social mediach. Rozumie potrzeby naszych klientów i właśnie do nich dostosowuje swój styl. Tworzy rysunki, ikony i schematy – wszystko po to, aby nasze treści były jak najbardziej przyjemne i zrozumiałe dla odbiorców.

Zobacz resztę zespołu

trener, edukator zajmujący się kreatywnym nauczaniem języka angielskiego, fan gamifikacji
trenerka, która pomoże odzyskać Ci wiarę w swoje możliwości, edukatorka, szkoleniowczyni, twórczyni warsztatów i coachka
Ekspertka Fakultetów Bohaterek i Bohaterów