Bomba i Ptyś oraz rozgniewani piraci

Mark Bradley

Poznajcie Bombę i Ptysia, dwoje najlepsiejszych przyjaciół!

Bomba i Ptyś wyruszają w najeżoną niebezpieczeństwami podróż. Wybierja się na... piknik.

Tłumaczenie:
Karolina Post-Paśko

Bomba i Ptyś wyruszają w najeżoną niebezpieczeństwami podróż. Wybierja się na… piknik.

Ale gdy te małe stworki targane wielkimi uczuciami wylądują na bezludnej wyspie, będą musiały się ze sobą dogadać.Dorzućcie kilku rozgniewanych piratów, mnóstwo kapeluszy (Bomba uwielbia kapelusze), a do tego katastrofę lub dwie i macie przepis na przygodę!

Czy jesteście gotowi na superodlotową kumpelską misję ratunkową?

Seria świetnie sprawdzi się dla tych dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem. Dzięki żywym, dynamicznym ilustracjom i krótkim tekstom, komiksy skutecznie zachęcą najmłodszych do lektury. Bomba i Ptyś” to nie tylko historia pełna niesamowitych i zabawnych przygód, ale również opowieść o emocjach i o tym, jak sobie z nimi radzić.

Wraz z dwoma fąflami (kocham 😁❤️), mieszkającymi w Fąflopolis najlepszymi przyjaciółmi Bombą i Ptysiem przeżywamy przygody, w których ważna okazuje się jakaś umiejętność dotyczącą emocji i relacji. Pod koniec dostajemy króciutki, bardzo prosty i nienachalny komentarz psychologiczny.
Jeśli na dodatek powiem Wam, że przygody Bomby i Ptysia są komiksem, a kreska i kolor powodują, że buzia Ci się sama szczerzy, i ostatnim elementem każdej książeczki jest instrukcja rysowania Bomby i Ptysia, a także morze inspiracji do tworzenia własnych fąfli (z kluczowym komentarzem: "nie ma czegoś takiego jak źle narysowany fąfel" ❤️💛💙), to myślę, że nie muszę już nic dodawać 😍
Polecam PRZEMO-cno i czekam na kolejne odsłony bombowo-ptysiowych przygód 😍