Baśniobór. Nowe przygody. Smocza straż. Tom 1

Brandon Mull

Długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego "Baśnioboru".

No data was found

„Baśniobór” powraca!

Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla, Kendra i Seth Sorensenowie, znów będa musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony.

Smoki, którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach, chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?

Dołącz do świata Baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensenów.

Fani popularnego “Baśnioboru” Brandona Mulla będą zachwyceni porywającym otwarciem nowej serii, w której występują znajome postacie i wątki. Ta ekscytująca, pełna wrażeń powieść nie tylko zaspokoi oczekiwania dotychczasowych fanów, ale też bez wątpienia szybko zyska nowych.
Booklist